
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ59 Refined 22.5W+PD20W fully compatible power bank with magnetic cable (10000mAh) Black
- Немає в наявності
- Код: ksm-55353
847 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ59 Refined 22.5W+PD20W fully compatible power bank with magnetic cable (10000mAh) Black (6941991112744)
цвет: Черный
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ59 Refined з бездротовою зарядкою забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Цифровий LED-дисплей дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений вхідним портом USB Type-C потужністю 18 W, вихідним портом USB Type-C 20 W (кабель Type-C/Type-C) з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC, вихідним портом USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SCP/AFC) та виходом Lightning (кабель Lightning 5 V/2 A), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Бездротова зарядка потужністю 5 W, 7,5 W, 10 W та 15 W (MagSafe 7,5 W) для смартфонів, смарт-годинників та бездротових навушників. Акумулятор BOROFONE BJ59 Refined стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Дисплей |
| Вага | 198 г |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | Креативний |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Заводський номер | 6941991112744 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| кабель | USB Type-C to Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Мoдель | BJ59 Refined |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 89 × 63 × 27 мм |
| Роз'єми | Type-C |
| Способ зарядки | Дротове|бездротове |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
- Ціна: 847 ₴






