
Сенсорний світильник LED з датчиком руху (400 mm) White
- Немає в наявності
- Код: mb-76427
699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Яскрава LED-лампа з вбудованим акумулятором 650 MhA і датчиком руху стане чудовим рішенням для освітлення вашого будинку. Лампа портативна — її легко переміщати або знімати для заряджання, оскільки встановлюється вона на магніти.

Світильник виготовлений у формі тонкої лінії, збоку якої вбудований датчик руху. Принцип роботи світильника простий: якщо в радіусі роботи датчика з'являється об'єкт — світло вмикається. Через 10-20 секунд після зникнення руху світильник автоматично вимикається. Світильник можна перемкнути на режим постійного освітлення або вимкнути.
3 режими освітлення:
1. постійне освітлення (1 — перше натискання на кнопку вмик.);
2. нічний режим — датчик руху спрацьовує тільки в темряві, коли є світло лампа, що не активується й не витрачає заряд (2 — друге натискання на кнопку вмик.);
3. аll day режим — датчик руху працює завжди незалежно від освітлення (3-3 натиснення на кнопку вмик.).

Особливості:
Аккумулятор - 650 MhA;
Зарядний кабель USB/Type-C (у комплекті);
Індикатор заряду батареї;
3 Режим кольору — холодний білий, білий, теплий;
Регулювання яскравості (тривале натискання на кнопку зміна кольору);
Комплект клейких магнітів (2 шт.).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRC |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Управління | Кнопки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Стан | Нове |
| Тип | Настінно-стельовий світильник |
- Ціна: 699 ₴










