
Лампа настільна з акумулятором LEDVANCE Panan Disc Double 5Вт 3000К 2200мАг USB-A білий (4058075301733)
- Немає в наявності
- Код: 4058075301733
1 328 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Лампа настільна з акумулятором LEDVANCE Panan Disc Double 5Вт 3000К 2200мАг USB-A білий
Лампа настільна світлодіодна Ledvance Panan Disc Double LED 5 Вт 3000К - це сучасний та стильний джерело освітлення, розроблене з використанням передових LED-технологій. Ця лампа об'єднує в собі високий рівень ефективності, якість освітлення та енергоефективність.





Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Світловий потік | 220 лм |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.79 кг |
| Діапазон температури довкілля | 0…+40 °c |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Клас пиловологозахисту IP | Ip20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 |
| Призначення | Домашній офіс і навчання, для офісу |
| Об'єм в пакованні | 0.0120 м3 |
| Живлення | Напруга 5 в/в комплект входить кабель, який можна під'єднати до будь-якого зарядного пристрою або повербанка з USB-A, Від акумулятора/вбудований |
| Розмір в пакованні | 180 х 180 х 370 мм |
| Температура світіння (LED) | 3000 к |
| Температура зберігання | -20…+45 °c |
| Колір підсвічування | Теплий білий |
- Ціна: 1 328 ₴






