
Ліхтар антимоскітний Ardesto 5 Вт авт.робота 14 год 6000-6500К акумулятор 2000 мА•год. USB-C > USB-A чорний
- Готово до відправки
- Код: MSK-SB3555
1 199 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис ARDESTO Ліхтар антимоскітний, 5 Вт, авт.робота 14 год, 6000-6500К, акумулятор 2000 мА•год., USB-C/USB-A, чорний
Аби ніщо не зіпсувало відпочинок у кемпінгу або вечірні посиденьки на подвір’ї чи балконі, варто попіклуватися про захист від комарів та інших комах. У цьому допоможе протимоскітний ліхтар ARDESTO, оснащений акумулятором 2 000 мА·год. Пристрій цілком безпечний і придатний до використання як просто неба, так і в приміщенні.Особливості
- Акумулятор Li-Pol 2 000 мА·год
- Час автономної роботи 14 годин
- Заряджання через USB (100 % за 4 год)
- Три режими освітлення (20 %, 50 % і 100 %)
- Захист IPX4
- Відділення для знищених комах
- Потужний вакуумний вентилятор
- Автоматичний пристрій для захисту від втечі
- Два режими роботи: активний і режим сну
Два режими роботи
Оснащений літій-полімерним акумулятором потужністю 2 000 мА·год, ARDESTO MSK-SB3555 автономно працює впродовж 14 год. Відновити заряд допоможе кабель USB: отримати 100 % вдасться приблизно за 4 год. Доступно два режими роботи: активний і режим сну.

Холодне біле світло
Протимоскітний ліхтар не тільки впорається з настирливими комахами, а й слугуватиме джерелом освітлення. Температура кольору світла – 6 000-6 500 К, доступно три режими світіння (20 %, 50 % і 100 %). Пристрій зручний у використанні, адже його можна і підвісити на гачок чи гілку, або поставити на рівну поверхню.

Потужний вакуумний вентилятор
Модель вирізняється продуманою конструкцією: передбачено автоматичний пристрій для захисту від втечі й спеціальне відділення для знищених комах, до того ж вбудовано потужний вакуумний вентилятор, що допоможе впіймати найспритніших «втікачів». Водонепроникний (IPX4) корпус MSK-SB3555 виготовлено у чорному кольорі, вміст захищено решіткою, тож немає причин перейматися щодо безпеки, адже отвори дуже дрібні й жоден дитячий пальчик не пролізе. Модель є оптимальним рішенням для боротьби з комахами як у приміщенні, так і на вулиці з огляду на екологічність, адже знищує їх електричним струмом, не використовуючи шкідливі хімічні речовини.















| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Вага | 1190 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти розміщення | Настільний, Підвісний |
| Вага в пакованні | 1.92 кг |
| Час автономної роботи | 14 |
| Час повної зарядки | 4 |
| Вхідна напруга/ток | 5 в/ 1 а |
| Захист | Ipx4 |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор/3,7 В, 2000 мА •год |
| Об'єм в пакованні | 0.0262 м3 |
| Особливості | Потужний вакуумний вентилятор, автоматичний пристрій для захисту від втечі, Відсік для комарів і комах |
| Застосування | На вулиці, у приміщенні |
| Розмір в пакованні | 270 х 270 х 360 мм |
| Розміри | 260 х 340 |
| Режим освітлення | 20% - 50% - 100% |
| Тип | Ліхтар, Пастушка для комарів і комах |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
- Ціна: 1 199 ₴










