
Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Icicle RGB 250 IP65 AWG22 PVC Rubber білий
- Немає в наявності
- Код: TW-PLC-I-CA-250STP-WR
8 358 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Twinkly Pro Smart LED Гірлянда Twinkly Pro Icicle RGB 250, IP65, AWG22 PVC Rubber білий
Smart LED Twinkly PRO Icicle RGB 250 RGB світлодіодні лампи у вигляді завіси з п’яти ліній (за замовчуванням горизонтальних) по 4/6/8/7/4 ламп у кожній. На відміну від звичайних гірлянд Twinkly, гірлянди Twinkly PRO не мають вбудованого контролера та працюють тільки у складі рішення з зовнішнім контролером (TWPLUS-CTRL-PLC-21EU або TWPRO-CTRL-PLC-21).Тип ламп – керовані програмно LED. Колір світла Red, Green, Blue (16 млн кольорів) і AWW бурштинно-жовтий, холодний і теплий білий. Оснащено F5 капсулою, що не підлягає заміні.
Довжина горизонтальної частини зі світлодіодами – 0,4 м. Відстань між лініями – 12,5 см. Відстань між світлодіодами в лінії – 10 см. Тип кабелю AWG22, PVC UV захист. Довжина кабелю живлення до світлодіодної частини – 5 м. Колір ізоляції кабелю білий.

Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PRC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер вхід | 220 в, 50 гц |
| Вага в пакованні | 1.41 кг |
| Гарантійні особливості | 12 місяців (не застосовується в разі кількості дефектних ламп менш ніж 1%) |
| Дистанція між лініями | 12.5 см |
| Довжина горизонтальної частини зі світлодіодами | 0.4 м |
| Довжина кабелю живлення | 5 м |
| Кількість LED-ламп, шт. | 250 |
| Об'єм в пакованні | 0.0033 м3 |
| Розмір в пакованні | 110 х 200 х 150 мм |
| Відстань між лампами | 10 |
| Сумісність | Працює з зовнішнім контролером twplus-ctrl-plc-210eu, працює з зовнішнім контролером twpro-ctrl-plc-21 |
| Термін експлуатації | 30000 |
| Температурний режим довкілля під час роботи | -15 / -40 °C |
| Температурний режим довкілля під час зберігання | -20 / -60 °C |
| Тип | Розумна світлодіодна гірлянда |
| Тип LED | F5 |
| Тип гірлянди | Icicle |
| Тип захисту | Ip65 |
| Тип ламп | Керовані програмно led |
| Колір кабелю | Білий |
| Колір світла | Бурштиново-жовтий, Холодний і теплий білий, Red/green/blue |
- Ціна: 8 358 ₴

