
Гірлянда Smart LED Twinkly Icicle AWW 190 Gen II IP44 довжина 5м кабель прозорий
- Немає в наявності
- Код: TWI190GOP-TEU
4 110 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Twinkly Smart LED Гірлянда Twinkly Icicle AWW 190, Gen II, IP44, довжина 5м, кабель прозорий
Twinkly Icicle AWW TWI190GOP-TEU - новітня світлодіодна гірлянда Twinkly. Icicle - своєрідна гірлянда, в ній LED лампочки розташовано періодично-послідовними сегментами різної довжини кожні 10 см. Це нагадує бурульки (icicle) під дахом. Сегменти періодичні за схемою та кількістю ламп в них: 2-4-6-2-5, 2-4-6-2-5, ... й так 10 разів поспіль. Кабель живлення підведено між 5-м та 6-м сегментами, тож він неначе ділить гірлянду на два крила 2,5м завдовжки кожне (і кожне має 5 сегментів 2-4-6-2-5). При вмиканні, якщо розташувати Icicle десь на висоті, ефект буде дійсно, як від бурульок, але неймовірно сяючих. Найкраще Icicle підкреслює лінії, контури на висоті, проте годиться й для обмотування, вистилання, заповнення простору, тощо.Особливості:
Twinkly Icicle AWW TWI190GOP-TEU - новітня світлодіодна гірлянда Twinkly. Icicle - своєрідна гірлянда, в ній LED лампочки розташовано періодично-послідовними сегментами різної довжини кожні 10 см. Це нагадує бурульки (icicle) під дахом. Сегменти періодичні за схемою та кількістю ламп в них: 2-4-6-2-5, 2-4-6-2-5, ... й так 10 разів поспіль. Кабель живлення підведено між 5-м та 6-м сегментами, тож він неначе ділить гірлянду на два крила 2,5м завдовжки кожне (і кожне має 5 сегментів 2-4-6-2-5). При вмиканні, якщо розташувати Icicle десь на висоті, ефект буде дійсно, як від бурульок, але неймовірно сяючих. Найкраще Icicle підкреслює лінії, контури на висоті, проте годиться й для обмотування, вистилання, заповнення простору, тощо.
Серія Twinkly AWW має особливо елітний статус посеред преміальних продуктів Twinkly та називається ще золотою редакцією (Gold Edition). Світлодіоди AWW - новітня інновація Twinkly. Кожну лампу AWW розроблено так, що вона світить благородним металевим блиском чи криштально чистими тонами білого. Увігнута цілком прозора лінза світлодіоду надає світлу сяючого елегантного вигляду. Бурштиновий, теплий білий та крижано-холодний білий переливаються золотими, срібними та бронзовими відтінками. Світло плавно змінюється, а також кероване адресно для кожного світлодіоду гірлянди або їх груп при об'єднанні, підкреслюючи святковість та піднесеність вечора.
Twinkly - особливо ефектні преміум гірлянди, керовані як кнопкою на гірлянді, так і мобільним додатком Twinkly. В них кожен світлодіод управляється програмою окремо заради чудових ефектів. Мобільний додаток елегантно і легко відображає ефекти і анімацію. Twinkly пропонує набір ефектів, готових для моментального відображення. Кожен з ефектів можна змінити або створити свій новий. Голосове управління Google Assistant і Amazon Alexa (поки лише англ. мовою) урізноманітнює управління гірляндою.
З аксесуаром Twinkly Music Dongle (купується окремо) світлові ефекти синхронізуються з музикою. Гірлянди Тwinkly можна програмно з додатку синхронізувати в одну групу та керувати ними як одним ансамблем за єдиним сценарієм. Нечуваний отриманий ефект того вартий!
Додаткова інформація
Сумарно в групу можна залучити аж до 4 000 світлодіодів або до 10 пристроїв (В групі мають бути гірлянди одного типу LED ламп, наприклад, саме типу AWW, або лише RGB, або лише RGBW). Потрібен стійкий рівень сигналу Wi-Fi в зоні розташування контролерів для вражаючих інсталяцій, декорацій та шоу.
Гірлянди Twinkly придатні як для внутрішнього, так і для зовнішнього (слід пересвідчитись про умови стандарту IP44) використання.









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twinkly |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 4.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер вихід | 24 v (1.0 a) |
| Вага в пакованні | 0.87 кг |
| Гарантійні особливості | Гарантія 1 рік (за умови виходу з ладу> 1% ламп) |
| Довжина без кабелю живлення | 5 м |
| Довжина кабелю живлення | 5.5 м |
| Кількість LED-ламп, шт. | 190 |
| Комплектація | 1 адаптер, 1 icicle + контролер, Гарантійний талон, Інструкція з використання українською та англійською мовою |
| Об'єм в пакованні | 0.0032 м3 |
| Розмір в пакованні | 90 х 180 х 200 мм |
| Відстань між лампами | 10 |
| Термін експлуатації | 30000 |
| Тип | Розумна світлодіодна гірлянда |
| Тип гірлянди | Icicle |
| Тип лінзи | Прозора увігнута |
| Тип светодиода | Aww / діапазон світіння від холодного до теплого білого і янтарно жовтого |
| Колір кабелю | Прозорий |
- Ціна: 4 110 ₴









