
Гірлянда Smart LED Twinkly Festoon RGB 20 G45 Gen II IP44 10м кабель чорний
- Готово до відправки
- Код: TWF020STP-BEU
4 150 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Twinkly Гірлянда Smart LED Twinkly Festoon RGB 20, G45, Gen II, IP44, 10м, кабель чорний
Twinkly Festoon Lights - новітня світлодіодна гірлянда Twinkly призначена для створення затишної атмосфери і оформлення вечірок. Вона складається з набору з 20 світлодіодних ламп у формі G45, контролера Wi-Fi / Bluetooth і сучасного додатка для смартфонів, готового легко і швидко створювати приголомшливі анімації.Особливості:
Twinkly Festoon Lights можна фізично розширити до 40 лампочок і / або синхронізувати з іншими. Пристрої Twinkly можна синхронізувати разом - до 4000 світлодіодів або до 10 пристроїв (при хорошому покритті Wi-Fi) - для створення вражаючих декорацій. має. Матова лінза Festoon Lights об'єднує три джерела кольору світлодіодів і надає світлу особливу матову, при цьому яскраву поверхню.
Twinkly - особливо ефектні преміум гірлянди, керовані як кнопкою на гірлянді, так і з мобільного додатка Twinkly. У них кожен світлодіод управляється програмою окремо створюючи чудові ефекти. Twinkly пропонує набір ефектів і кожен з них можна в мобільному додатку легко і захоплююче модифікувати або створювати повністю нові. Голосове управління Google Assistant і Amazon Alexa урізноманітнює управління гірляндою. За допомогою аксесуара Twinkly Music Dongle (купується окремо) світлові ефекти синхронізуються з музикою. Різні гірлянди Тwinkly можуть бути об'єднані програмно в одну синхронізовану групу. Гірлянди Twinkly розроблені як для внутрішнього, так і для зовнішнього (стандарт IP44) використання.









| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twinkly |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2.17 кг |
| Вхідна напруга | 220v, 50hz / Тип F (EU) |
| Гарантійні особливості | Гарантія 1 рік (за умови виходу з ладу> 1% ламп) |
| Довжина без кабелю живлення | 10 м |
| Довжина кабелю живлення | 4.5 м |
| Кількість LED-ламп, шт. | 20 |
| Об'єм в пакованні | 0.0084 м3 |
| Особливості | Bluetooth, Wi-fi, Ip44 |
| Розмір в пакованні | 200 х 280 х 150 мм |
| Відстань між лампами | 50 |
| Термін експлуатації | 30000 |
| Тип | Розумна світлодіодна гірлянда |
| Тип гірлянди | Festoon |
| Тип лінзи | Матова дифузна |
| Тип светодиода | Rgb / понад 16 мільйонів RGB ультра'яскравих кольорів |
| Колір кабелю | Чорний |
- Ціна: 4 150 ₴









