
Гірлянда Smart LED Twinkly Curtain RGBW 210 Gen II IP44 1.45 х 2.1м кабель прозорий
- Готово до відправки
- Код: TWW210SPP-TEU
5 530 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Twinkly Smart LED Гірлянда Twinkly Curtain RGBW 210, Gen II, IP44, 1.45м*2.1м, кабель прозорий
Smart LED Гірлянда Twinkly Curtain RGBW - новітня світлодіодна гірлянда Twinkly. Curtain - своєю назвою вже натякає на можливе застосування у якості імітації штор чи дверей. Але безмежні творчі варіанти застосування це аж ніяк не обмежує. Curtain-світло створюється 210-ма RGBW світлодіодами, розташованими по 21 шт. на 10-ти сегментах довжиною 2,1 м. Сегменти розташовано на несучому кабелі через кожні 15 см, тож у розтягнутому стані гірлянда накриє площу 1,45 м (15 см*9) на 2,1 м (10 см*21)Особливості:
Smart LED Гірлянда Twinkly Curtain RGBW - новітня світлодіодна гірлянда Twinkly. Curtain - своєю назвою вже натякає на можливе застосування у якості імітації штор чи дверей. Але безмежні творчі варіанти застосування це аж ніяк не обмежує. Curtain-світло створюється 210-ма RGBW світлодіодами, розташованими по 21 шт. на 10-ти сегментах довжиною 2,1 м. Сегменти розташовано на несучому кабелі через кожні 15 см, тож у розтягнутому стані гірлянда накриє площу 1,45 м (15 см*9) на 2,1 м (10 см*21)
Серія Twinkly RGBW має особливий статус в серії преміальних продуктів Twinkly, іменуються як спеціальне видання (Special Edition). З абсолютно новим чотириканальним джерелом світла, RGBW серія поєднує найкраще з обох світів світлодіодів - повний спектр RGB 16 мільйонів кольорів і відтінків + W вантажні теплі білі тони і по-крижаному холодні для створення дивовижних композицій світла і кольору.
Twinkly RGBW видає революційно якісне, яскраве, багате світло, це можливо завдяки запатентованим спеціальним конструкціям об'єктивів світлодіодів: матово-пласким верхів'ям та прозорим корпусом для рівномірного дифузного сяяння і прозоро-блискучого світла без втрати виразності світла і кольорів. Джерело світлодіодного світла плавно переливається, адресно кероване на кожному світлодіоді гірлянди або їх масиві при об'єднанні, підкреслює святковість атмосфери.
Twinkly - особливо ефектні преміум гірлянди, керовані як кнопкою на гірлянді, так і мобільним додатком Twinkly. В них кожен світлодіод управляється програмою окремо заради чудових ефектів. Мобільний додаток елегантно і легко відображає ефекти і анімацію. Twinkly пропонує набір ефектів, готових для моментального відображення. Кожен з ефектів можна змінити або створити свій новий. Голосове управління Google Assistant і Amazon Alexa (поки лише англ. мовою) урізноманітнює управління гірляндою. З аксесуаром Twinkly Music Dongle (купується окремо) світлові ефекти синхронізуються з музикою.
Гірлянди Тwinkly можна програмно з додатку синхронізувати в одну групу та керувати ними як одним ансамблем за єдиним сценарієм. Нечуваний отриманий ефект того вартий!
Додаткова інформація:
Сумарно в групу можна залучити аж до 4 000 світлодіодів або до 10 пристроїв (В групі мають бути гірлянди одного типу LED ламп, наприклад, саме типу AWW, або лише RGB, або лише RGBW. Потрібний стійкий рівень сигналу Wi-Fi в зоні розташування контролерів) для вражаючих інсталяцій, декорацій та шоу.
Гірлянди Twinkly придатні як для внутрішнього, так і для зовнішнього (слід пересвідчитись про умови стандарту IP44) використання. Це ефектні святкові рішення не лише для періоду Різдва та зимових свят. Вони прикрасять будь що, створюючи незабутні інсталяції.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twinkly |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер вихід | 24 v (1.0 a) |
| Вага в пакованні | 0.79 кг |
| Гарантійні особливості | Гарантія 1 рік (за умови виходу з ладу> 1% ламп) |
| Дистанція між лініями | 15 см |
| Довжина без кабелю живлення | 1.45 м |
| Довжина вертикальної частини зі світлодіодами | 2.1 м |
| Довжина кабелю живлення | 3 м |
| Кількість LED-ламп, шт. | 210 |
| Комплектація | 1 адаптер, 1 штора + контролер, Гарантійний талон, Інструкція з використання українською та англійською мовою |
| Об'єм в пакованні | 0.0036 м3 |
| Розмір в пакованні | 90 х 210 х 190 мм |
| Відстань між лампами | 10 / / Відстань між кожним світлодіодом 10 см |
| Термін експлуатації | 30000 |
| Тип | Розумна світлодіодна гірлянда |
| Тип гірлянди | Curtain |
| Тип лінзи | Дифузно матова та прозора |
| Тип светодиода | Rgbw / Червоний зелений синій RGB 16 000 000 кольорів і відтінків + W всі тони білого від крижаного до бурштинового |
| Колір кабелю | Прозорий |
- Ціна: 5 530 ₴






