
Гірлянда Smart LED Twinkly Cluster RGB 400 Gen II IP44 довжина 6м кабель чорний
- Готово до відправки
- Код: TWC400STP-BEU
5 530 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Twinkly Smart LED Гірлянда Twinkly Cluster RGB, 400, Gen II, IP44 кабель чорний
Twinkly Cluster RGB TWC400STP-BEU - новітня різнокольорова світлодіодна гірлянда. Cluster - незвичайна гірлянда, в ній LED лампочки розташовано як голки на соснової гілці. LED лампи на "сосновій іглиці" 7см завдовжки слідують одна за одною на відстані 1,5 см і спрямовані на всі боки (на 360°) навколо такої 6-ти метрової "гілки". При вмиканні ефект вражає. Найліпше гірлянда Cluster підкреслює лінії, контури. Її в більшості випадків досить просто укласти на поверхню прямою лінією або візерунком.Twinkly Cluster RGB TWC400STP-BEU - новітня різнокольорова світлодіодна гірлянда. Cluster - незвичайна гірлянда, в ній LED лампочки розташовано як голки на соснової гілці. LED лампи на "сосновій іглиці" 7см завдовжки слідують одна за одною на відстані 1,5 см і спрямовані на всі боки (на 360°) навколо такої 6-ти метрової "гілки". При вмиканні ефект вражає. Найліпше гірлянда Cluster підкреслює лінії, контури. Її в більшості випадків досить просто укласти на поверхню прямою лінією або візерунком.
Серія Twinkly RGB в серії преміальних продуктів Twinkly, іменуються як багатокольорова (Multi color). Має повний спектр RGB 16 мільйонів кольорів і відтінків для створення магічних композицій світла і кольору. Twinkly RGB видає революційно якісне яскраве, багате світло, це можливо завдяки запатентованим спеціальним конструкціям об'єктивів світлодіодів: матово-пласким корпусом для рівномірного дифузного сяяння без втрати виразності світла і кольорів. Джерело світлодіодного світла плавно переливається, адресно керовано на кожному светодиоде гірлянди або їх масиві при об'єднанні, підкреслює святковість атмосфери.
Twinkly - особливо ефектні преміум гірлянди, керовані як кнопкою на гірлянді, так і з мобільного додатка Twinkly. В них кожен світлодіод управляється програмою окремо заради чудових ефектів. Мобільний додаток елегантно і легко відображає ефекти і анімацію. Twinkly пропонує набір ефектів, готових для моментального відображення. Кожен з ефектів можна змінити або створити свій новий. Голосове управління Google Assistant і Amazon Alexa (поки лише англ мовою) урізноманітнює управління гірляндою.
З аксесуаром Twinkly Music Dongle (купується окремо) світлові ефекти синхронізуються з музикою. Гірлянди Тwinkly можна програмно з додатку синхронізувати в одну групу та керувати їми як одним ансамблем за єдиним сценарієм. Нечуваний отриманий ефект того вартий! Сумарно в групу можна залусити аж до 4 000 світлодіодів або до 10 пристроїв (потрібне Wi-Fi покриття в зоні розташування контролерів) для вражаючих інсталяцій, декорацій та шоу.. Гірлянди Twinkly годні для внутрішнього, так і для зовнішнього (слід пересвідчитись про умови стандарту IP44) використання. Це ефектні святкові рішення не лише для періоду Різдва та зимових свят. Вони прикрасять ялинку, дерево, стіни, стежки, сходи - будь що, створюючі незабутні інсталяції.
Додаткова інформація
Сумарно в групу можна залусити аж до 4 000 світлодіодів або до 10 пристроїв (В групі мають бути гірлянди одного типу LED ламп, наприклад, саме типу AWW, або лише RGB, або лише RGBW. Потрібний стійкий рівень сигналу Wi-Fi в зоні розташування контролерів) для вражаючих інсталяцій, декорацій та шоу.
Гірлянди Twinkly годні для внутрішнього, так і для зовнішнього (слід пересвідчитись про умови стандарту IP44) використання. Це ефектні святкові рішення не лише для періоду Різдва та зимових свят. Вони прикрасять ялинку, дерево, стіни, стежки, сходи - будь що, створюючі незабутні інсталяції.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Twinkly |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 4.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1.05 кг |
| Гарантійні особливості | Гарантія 1 рік (за умови виходу з ладу> 1% ламп) |
| Довжина без кабелю живлення | 6 м |
| Довжина кабелю живлення | 3.5 м |
| Кількість LED-ламп, шт. | 400 |
| Комплектація | 1 адаптер, Гірлянда cluster + контролер, Гарантійний талон, Інструкція з використання українською та англійською мовою |
| Об'єм в пакованні | 0.0034 м3 |
| Розмір в пакованні | 90 х 200 х 190 мм |
| Відстань між лампами | 1.5 |
| Термін експлуатації | 30000 |
| Тип | Розумна світлодіодна гірлянда |
| Тип гірлянди | Cluster |
| Тип лінзи | Матова дифузна |
| Тип светодиода | Rgb / 16 мільйонів RGB ультра-яскравих кольорів |
| Колір кабелю | Чорний |
- Ціна: 5 530 ₴






