
Повербанк з MagSafe JJT-A27-1 PD20W+QC 22.5W 10000 mAh Light blue
- Немає в наявності
- Код: mb-76039
948 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк з MagSafe JJT-A27-1 PD20W+QC 22.5W 10000 mAh Light blue
Основні характеристики та функції
Технічні параметри:
- Тип: Зовнішній акумулятор
- Матеріал: ABS-пластик
- Ємність акумулятора: 10000 mAh
- Тип батареї: Li-pol
- Коефіцієнт конверсії енергії: ≥75%
Входи та виходи:
- Роз'єм: Type-C + USB
- Вихід Type-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.5A
- Вихід USB: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, 4.5V/5A, 5V/4.5A
- Бездротове заряджання: 5W / 7.5W / 10W / 15W
Особливості:
- Потужність: 22,5 W
- Функції Бездротова зарядка та функція підставки
- Безпека: Багаторівнева система захисту від стрибків напруги, перезаряджання, надструму та короткого замикання
- Додатково: LED-індикатор для зображення рівня заряду, вбудований температурний датчик для автоматичного регулювання вихідної потужності
Переваги:
- Мобільність: Компактний розмір і легка вага забезпечують зручність перенесення
- Універсальність: Сумісність із різними пристроями завдяки наявності роз'ємів Type-C і USB
- Естетика: Стильний дизайн і приємний на дотик матеріал
Портативний акумулятор JJT-A27-1 — це ідеальне рішення для тих, хто цінує функціональність, стиль і мобільність.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, що залишився заряд батареї, що відбивається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнули електрику.







Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Обмін і повернення товару: Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epik |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Light blue |
| Особливості | Дисплей + функція бездротового заряджання |
| Ємність | 10 000 mAh |
| Вихідна потужність | 22,5 W |
| Категорія | Технічка |
| Тип зарядки (вихідний струм) | Технологія швидкої зарядки 2.0 (2-3A)+Qi беспровод |
| Роз'єми Вихід | 1хUSB+Type-C |
- Ціна: 948 ₴







