
Повербанк 10000mAh BOROFONE BJ3 Minimalist 2*USB/2A Black
- Немає в наявності
- Код: mb-75592
499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний зарядний пристрій 10000mAh BOROFONE BJ3 Minimalist Power Bank вхід USB-C/Micro-USB та вихід 2USB 2A Black
колір: Чорний
BOROFONE BJ3A Minimalist портативний акумулятор, ємність 10000mAh, USB-C/Micro-USB вхід та подвійний USB 2A вихід
1. Місткість: 10000mAh, 37Wh. Номінальна ємність: 5900mAh.
2. Вхід: USB-C/Micro-USB: 5V/2A макс.
3. Вихід: USB-A 1/2: 5V/2A макс. Загальний вихід: 5V/2A макс.
4. Дисплей: LED індикатор рівня заряду.
5. Матеріал: ABS+PC вогнетривкий + літій-полімерний акумулятор.
6. Розміри: 135*68*16мм. Вага: 216г.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 216 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 10000 мА/год |
| Вхід | Micro-USB / Type-C |
| Вихід | 2xUSB-A |
| Вихідний струм, макс. | 2A |
- Ціна: 499 ₴










