
Повербанк 10000 mAh з вбудованими кабелями BOROFONE BJ20 Power Bank + кабелі Type-C, Lightning, MicroUSB
- Немає в наявності
- Код: mb-75019
599 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Повербанк з вбудованими кабелями BOROFONE BJ20 PowerBank 10000mAh
+ 4 кабеля: Type-C, Lightning, MicroUSB, USB-A
Зовнішній акумулятор ємності 20 000 mAh з 5 виходами і 3 вхідами Borofone BJ20 чорного кольору призначений для зарядки і додаткового харчування мобільних пристроїв.
Повер банк оснащений 4 вбудованими кабелями:
- Вхід: кабель USB: для зарядки самого зовнішнього акумулятора від адаптера або ПК
- Вихід: кабель Lightning для зарядки айфонів, айпадах та іншої техніки Apple c роз'єктам гуйтинг
- Вихід: кабель Type-C для зарядки смартфонів з роз'єктам Type-C
- Вихід: кабель Micro USB для зарядів смартфонів з роз'єктам Micro USB
А також 4 портами:
- Вихід: 2 USB універсальні - для зарядки будь-яких смартфонів та іншої техніки через кабель USB
- Вхід: Micro USB для зарядки зовнішнього акумулятора через кабель Micro USB
- Вхід: Type-C для зарядки зовнішнього акумулятора через кабель Type-C
Акумулятор повністю універсальний завдяки багатому оснащенню має всі можливі сучасні інтерфейси. А за рахунок вбудованих кабелів ви завжди зможете зарядити сам акумулятор або свої гаджети без додаткових проводів.
Компактні кабелі не заважатимуть вам і можуть бути висічені в оскеї акумулятора. Вони не сплутаються і не пошкоджуються під час перенесення, а навіть не помічатимуть їх.
Світлодіодний цифровий дисплей покаже заряд акумулятора, Ви будете знати, коли потрібно зарядку аксесуара заздалегідь.
Сила струму в 2А і ємкість в 10 000 mAh - вистачить для швидкої і повної зарядок вашого гаджета і жодного разу (залежить від обсягу акумулятора Вашого гаджета).
Компактний розмір і легкий вага дозволяють розмістити портативну зарядку в сумочці або в портфелі, завдяки чому ви завжди будете на зв'язку!
Характерики:
- Модель: BJ20
- Тип акумулятора: литій-полімерний
- Емкість: 10 000 мАч 37 Втч
- Номінальна місткість: 5900 мАч
- Вхід кабель USB: 5В/2А
- Вхід порти Micro USB / Type-C: 5В/2А
- Вихід порту USB-A 1/2: 5В/2А
- Вихід кабелі Micro USB / Type-C / Lightning: 5В/2А
- 4 вбудованих кабелю Type-C + Lightning + Micro USB + USB-A
- Загальний вихід: 5В/2А
- Матеріал: АБС-пластик + вогнестійкий корпус ПК
- Світлодіодний цифровий дисплей: є
- Розмір: 150 * 70 * 29 мм
- Вага: 367
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Вбудований кабель |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 295 г |
- Ціна: 599 ₴










