
Генератор Alligator бензиновий 3,0кВт (ном 2,8кВт) (PG3900)
- Немає в наявності
- Код: ID-7901
9 011 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор Alligator бензиновий 3,0кВт (ном 2,8кВт) (PG3900)
Генератор Alligator бензиновий 3,0кВт (ном 2,8кВт)
Основні характеристики
Номінальна потужність: 2.8 кВтМаксимальна потужність: 3.0 кВтАльтернатор: синхронний з мідною обмоткоюАпроксимована синусоїдаЧас безперевної роботи: 10 годРозхід палива: 1,5 л/годОб'єм двигуна: 208cм3, 4Т, одноциліндровийЧастота: 50ГцНапруга: 230ВСистема AVRЗахист від перевантаженняВага: 40кгРівень шуму: 69дБЄмність масляного баку: 0.6 лРекомендована моторна олива: 10W-30 SG,SF/CCЄмність паливного баку: 15 лГарантія: 24 місяці
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alligator |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Синхронний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Електростартер | - |
| Заводський номер | PG3900 |
| Кількість розеток, шт | 2 |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна напруга | однофазний 230В |
| Номінальна потужність | 2800 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 69 |
| УКТЗЕД | 8502 20 20 90 |
- Ціна: 9 011 ₴



