
Подовжувач зі швидким заряджанням Wi-Fi LDNIO SEW3452 Smart Power Strip 2500 W 10 A Wi-Fi 2.4Ghz 3xUSB 1xType-C QC PD
- Немає в наявності
- Код: mb-74083_1
1 199 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подовжувач зі швидким заряджанням Wi-Fi LDNIO SEW3452 Smart Power Strip 2500 W 10 A Wi-Fi 2.4Ghz 3xUSB 1xType-C QC PD
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Обмін і повернення товару: Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDNIO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Управління зі смартфона | Так |
| Додаток | Tuya Smart |
| Розміри блока | 15.6 x 10.3 x 4 cm |
| Вихід USB-A No2/3 Auto-ID | 2.4A |
| WiFi | 2.4 GHz |
| Вихід USB Type-C | PD: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 5A 30W (max); PPS: 3.3-5.9V/3A, 3.3V-11V/3A |
| Вихід USB-A No1 QC3.0 | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A 18W (max) |
| Колір корпусу | Білий |
| Вихідна розетка | Евро |
| Напруга | 250 вольт |
| Захист від короткого замикання | True |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт |
| Номінальний струм | 10 А |
| Вимикач | True |
| Заземлення | True |
| Потужність навантаження | 2500 Вт |
| Виносна розетка | False |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр-подовжувач |
| Намотування на рамку | False |
| Мережевий роз'єм | False |
| Вхідна вилка | ЕURO |
| Захисні шторки | True |
| Частота тока | 50 Гц |
| Захисна кришка | False |
- Ціна: 1 199 ₴














