
Повербанк зі світильником HOCO J86A Powermaster 50000mAh 22.5W QC3.0 PD3.0 Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73801_1
2 899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидкий і потужний повербанк на 50000 mAh зі світильником і цифровим дисплеєм HOCO J86A Powermaster 22.5W QC3.0 PD3.0 Black
колір: Чорний
HOCO J86A Powermaster, портативний акумулятор великої ємності, 50000 mAh, вхід Micro-USB/Type-C 18W, вихід 2 * USB 22.5 W і Type-C PD 20W, LED цифровий дисплей
1. Емкость: 50000mAh, 185Wh. Номінальна ємність: 29500mAh.
2. Вхід: Micro-USB — 18W (для QC3.0/2.0, для FCP, для AFC), Type-C — 18 W (для PD3.0/2.0, для QC3.0/2.0, для FCP, для AFC).
3. Вихід: USB 1/2-2.5W (для QC3.0/2.0, для FCP/SCP, для AFC, для VOOC, для DASH), Type-C — 20 W (для PD3.0/2.0, для QC3.0/2.0, для FCP, для AFC). Загальний вихід — 5V/3A.
4. Дисплей: LED цифровий дисплей. Функція настільної лампи.
5. Матеріал: ABS + вогнетривкий PC + літій-полімерна батарея.
6. Розмір: 148*68*64мм. Вага: 974г.
Для перевірки автентичності hoco. на сайті виробника переходьте за посиланням: https://hocotech.com/ru/підлінність/
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Обмін і повернення товару: Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Ліхтарик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 974 г |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | USB 1 / 2 - 22.5W (для QC3.0 / 2.0, для FCP / SCP, для AFC, для VOOC, для DASH), Type-C (для PD3.0 / 2.0, для QC3.0 / 2.0, для FCP, для AFC) |
| Гарантійний термін | 6 |
| Дизайн | LED світильник |
| Ємність акумулятора | 50000 |
| Тип зарядки (вихідний струм) | Технологія швидкої зарядки 3.0 (3А і вище) |
- Ціна: 2 899 ₴










