
Повербанк 30000 мАч BeePower BP-30 2xUSB-A 2.1A 30000mAh Black
- Немає в наявності
- Код: mb-74004
2 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна батарея BeePower BP-30 2xUSB-A 2.1 A 30000mAh Black
BeePower BP-30 Power bank 30000mAh Black — портативний зарядний пристрій, який використовується для підзаряджання смартфона або інших пристроїв. Цей пристрій призначений для носіння із собою, має вбудований літієвий акумулятор.
BeePower BP-30 Power bank 30000mAh Black має класичний дизайн, легкий і компактний, він має всі необхідні характеристики, щоб стати гарним компаньйоном у Ваших подорожах.
-
Бренд: BeePower.
-
Модель No. : BP-30
-
Тип Батареї: Полімерна Літієва батарея
-
Ємність: 30000 МАч / 3,7 В (111 Ч)
-
Номінальна ємність: 18000 МА·год (5 В / 2,1А)
-
Коефіцієнт Перетворювання Енергії: ≥75%
-
Вхід Micro USB: 5V / 2A
-
Вхід Type-С: 5V /2A
-
USB1 / USB2 Вихід: 5V / 2,1A
-
Максимальний: 5 В / 2.1 А Загальний
-
Розмір: 137 * 68 * 40 мм
-
Вага: 608г
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 608 г |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | BeePower |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вихідний струм | 2100 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
- Ціна: 2 999 ₴










