
Повербанк 20000 mAh XO PR122 Li-Pol 2A 2xUSB-A Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73546
1 599 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Повербанк 20000 mAh XO PR122 Li-Pol 2A 2xUSB-A Black
колір: Чорний
Power Bank XO PR122 Polymer Lamp Display 20000 mAh — стильна модель із великою ємністю, здатна зарядити ваш ґаджет кілька разів (залежить від ємності батареї заряджуваного пристрою).
Цей аксесуар реалізований із використанням сучасних технологій і міцного, вогнестійкого полікарбонату, що гарантує його тривалий термін експлуатації та безпеку всіх пристроїв, що заряджаються ним. Вбудований акумулятор ємністю 20000 mAh ґрунтується на літієво-полімерній технології, захищений від перезарядження, заряджається набагато швидше від літій-іонних батарей і менш схильний до зношування. До того ж завдяки використовуваній технології, повербанк має невелику вагу та компактні розміри.
Корпус пристрою виготовлений із заокругленими ребрами та стильними дизайнерськими акцентами. На одній із бічних граней аксесуара розташовані LED-індикатори, які в поєднанні з механічною кнопкою допоможуть контролювати рівень його живлення, а в одному з торців — два USB-порти, призначені для заряджання різних ґаджетів, і роз'єми MicroUSB і Type-C для заряджання самого повербанка. Загальна сила струму на виході USB-портів становить 2 А, потужність — 10 Вт. Модель комплектується кабелем MicroUSB. Аксесуари бренда XO — одні з найнадійніших пристроїв у своєму ціновому діапазоні.
>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 143 мм |
| Ширина | 73.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядки (вихідний струм) | Стандартна 2.0А |
- Ціна: 1 599 ₴










