
Повербанк 30000mAh зі швидким заряджанням Gelius Lightstone GP-PB300 QC/PD Green у металевому корпусі
- Немає в наявності
- Код: mb-73990
3 199 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Повербанк у металевому корпусі зі світильником 30000mAh 22.5W зі швидким заряджанням Gelius Lightstone GP-PB300 Green
колір: Зелений металік
Тепер енергії вистачить на всі ґаджети! Power Bank Gelius Lightstone надпотужний зарядний пристрій місткістю 30000 mAh стане Вашим незамінним помічником у подорожах і в повсякденному житті. Павербанк дає змогу заряджати одночасно до трьох ґаджетів.
Power Bank Gelius Lightstone підтримує протоколи швидкого заряджання Power Delivery і Quick Charge, забезпечує максимально можливий заряд практично будь-якому смартфону або планшету. Для повного заряду батареї Вам знадобиться 6 годин.
Power Bank Gelius Lightstone виготовлений із високоякісних матеріалів, які огортає стильний металевий корпус. Розумна ідентифікація пристрою здатна розпізнавати й оптимально розподіляти силу струму між ґаджетами, що заряджаються. Вбудована система захисту Lightstone захищає від перезаряджання, перерозряджання, перенапруги, перегрівання та короткого замикання.
Додаткова батарея Lightstone вражає функціональністю й продуманим дизайном. Наявність вбудованого ліхтарика завжди стане в пригоді. Поповнити запас енергії ґаджетів можна за допомогою двох портів USB-A й одного порту Type-C. Заряджається Power Bank Gelius Lightstone від портів Type-C або Micro-USB.
Характеристики
- Модель: GP-PB300
- Ємність: 30000mAh
- Вхід Micro: 5V/2A, 9V/2A, 12V/1.5A
- Вхід Type-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (PD18W max)
- Выход Type-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.6A (PD20W max)
- Вихід USB-A: 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W max) Індикатор заряду: LED-дисплей
- Розмір: 140*66.5*39 мм
- Підтримка протоколів швидкого заряджання PD і QC
- Вбудований світильник.
- LED дисплей
Для правильної експлуатації набір повної номінальної ємності батареї та коректного зображення рівня заряду — необхідно зробити 2-3 цикли повного заряду/розряджання.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 39 мм |
| Ширина | 66.5 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Gelius |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Зелений |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вихідний струм | 4500 мА |
| Користувацькi характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 |
- Ціна: 3 199 ₴



