
4G LTE Wi-Fi роутер Huawei B311-221 4G до 32 під'єднань через Wi-Fi | Lifecell, Kyivstar, Vodafone
- Немає в наявності
- Код: mb-73970_1
2 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4G LTE Wi-Fi роутер Huawei B311-221 4G до 32 під'єднань через Wi-Fi | Lifecell, Kyivstar, Vodafone
колір: Білий
HUAWEI 4G роутер
LTE 150 Мбіт/с | Wi-Fi B311 | Гігабітній порт

Бездротовий або дротовий — на ваш вибір
З роутером HUAWEI B311 ви отримуєте швидкісний доступ до інтернет-сервісів і локальної мережі через мобільний 3G/4G-зв'язок або Ethernet-під'єднання.

Розширена зона покриття з двома Wi-Fi-антенами
Дві Wi-Fi антени, що доповнюють один одного та забезпечують покриття 360 градусів. LTE стає доступним у всіх кімнатах.

Дизайн, який забезпечує ідеальну 4G-продуктивність
HUAWEI B311 — це високошвидкісний Wi-Fi-роутер, 4G-з'єднання якого забезпечує швидкість завантаження до 150 Мбіт/с. Це є безперечна перевага для комфортного перегляду відео, спілкування та роботи з документами онлайн.

Чудовий Wi-Fi-партнер для щоденних завдань
HUAWEI B311 забезпечує стабільний сигнал і широке Wi-Fi покриття для одночасної роботи до 32 пристроїв.

Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Обмін і повернення товару: Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України"
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 218 г |
| Живлення | Мережа 220В |
| Висота | 126 мм |
| Ширина | 181 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Напруга | 220 В |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Основні | |
| Виробник | Huawei |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бездротовий |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Тип антени | Внутрішня |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Вбудований комутатор | Так |
| Режим моста | Так |
| Стандарт з'єднання | 802.11 n |
| Швидкість з'єднання | 150 Мбіт/сек |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Ні |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 1 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet, Вбудований 3G-модем |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Кількість LAN портів | 1 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість GSM-модулів | 1 |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11n |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антени WI-FI | Внутрішні |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 150 |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Користувацькi характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка роботи у двох діапазонах | Ні |
- Ціна: 2 999 ₴










