
Потужний повербанк з швидкою зарядкою 30000mAh 22.5W JoyRoom power bank PD QC3.0 AFC black (JR-QP193)
- Немає в наявності
- Код: mb-73972
3 499 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Потужний повербанк з швидкою зарядкою 30000mAh 22.5W JoyRoom power bank PD QC3.0 AFC black (JR-QP193)
Зовнішній акумулятор Joyroom Star 2xUSB і 1xUSB-C 22,5 Вт — PD3.0, QC3.0, FCP, SCP, AFC
Завдяки зовнішньому акумулятору Joyroom Star вам більше не доведеться турбуватися про розряджання смартфона або планшета. або ваші навушники щоразу, коли ви виходите. Ця велика зовнішня батарея має два виходи UBS-A, вхід/вихід USB-C і вхід MicroUSB. Він підтримує кілька протоколів швидкого заряджання, які забезпечують заряджання вашого пристрою якнайшвидше. Крім того, цей компактний портативний блок живлення обладнаний світлодіодним дисплеєм, який завжди чітко показує відсоток заряду батареї, що залишився.
Особливості:
- Універсальний акумулятор великої ємності для всіх ваших ґаджетів Joyroom.
- Два порти UBS й один порт USB-C для одночасного заряджання до трьох пристроїв
- Сумісність із протоколами швидкого заряджання QC3.0, PD3.0, FCP, SCP і AFC.
- Зі світлодіодним цифровим екраном, який зображає відсоток заряду батареї в реальному часі.
- Кілька рівнів захисту для безпечного заряджання без пошкодження пристрою
- Компактний акумулятор, який не займе багато місця в рюкзаку або сумочці
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора: літій-полімерний
- Вхід USB-C: 5В/3А, 9В/2А, 12В/1,5А
- Вхід MicroUSB: 5В/2А, 9В/2А, 12В/1,5А
- Вихід USB 1/2: 4,5 В/5 А, 5 В/4,5 А, 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А
- Вихід USB Type-C: 5 В/3 А, 9 В/2,22 А, 12 В/1,67 А
- Вихід USB + Type-C: 5V/3A
- Сертифікати: CE, FCC, ROHS, GB/T35590-2017, UN38.3
- Матеріал: вогнестійкий ABS + PC
- Розміри та вага зовнішнього акумулятора Joyroom Star 30000 мА·год: 150 x 69 x 41 мм, 628 г
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 628 г |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Joyroom |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Чорний |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вихідний струм | 3000 мА |
- Ціна: 3 499 ₴










