
Потужний повербанк зі світильником 50000mAh 22.5W XO PR158 Digital Display 3USB+Type-C Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73797
1 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк великої ємності зі світильником 50000mAh 22.5W XO PR158 Digital Display 3USB+Type-C QC3.0 & PD3.0 Black
колір: Чорний
Це відмінний продукт, розроблений для найвибагливіших користувачів. Має якісні Літій-П олімерні елементи та можливість заряджати до 3 -х пристроїв одночасно !
Комплектація:
- Банк харчування 50000 мАг
- 1 х мікро-USB-кабель
Колір:
- Чорний
Сумісність :
- Мобільні телефони, смартфони, ноутбуки, фотоапарати, ліхтарики, лампи та багато іншого.
- Підтримка протоколів швидкого заряджання PPS, AFC, FCP, Qualcomm Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0
Найважливіша інформація
Потужний та ефективний зовнішній акумулятор, розроблений спеціально для наших клієнтів. Ми гарантуємо достовірність заявленої потужності. Місткість на 100% відповідає реальній.
Найбільш важливі особливості:
✅ Висока ємність 50 000 мАг
✅ Цифровий дисплей.
✅ Універсальний
✅ Портативний та зручний у використанні
✅ Одночасне заряджання 3-х пристроїв.
Повна безпека використання
Висококласний полімерно-іонний акумулятор гарантує не тільки швидку, а й безпечну зарядку . Продукт інтелектуально виявляє підключені пристрої та регулює для них інтенсивність заряджання , захищаючи їх від пошкоджень.
Технічні характеристики:
- Місткість: 50000 мАг
- Розрядна ємність блоку живлення: вихід 5 В-3 А ≥ 29000 мАг
- Індикація живлення: цифровий дисплей, перемикач клавіш
- Матеріал: АБС+ПК вогнестійкий рівень V0
- Вхід: Micro/Type-C/Lightning: DC5.0V-2.5A/9V-2A/12V-1.5A (18Вт)
-
Вихід:
- Type-C: 5,0 В постійного струму-3 А/9 В-2,23 А/12 В-1,67 А (20 Вт)
- USB2: 5 В постійного струму-4,5 А/5,0 В-3 А/9 В-2 А/12 В-1,5 А (22,5 Вт)
- USB1/3: DC5V-2A (макс.)
-
Протокол:
- вхідний протокол PD3.0/PD2.0, AFC
- вихідний протокол FCP PPS/PD3.0/PD2.0, QC3.0/QC2.0, AFC, FCP.
- Функція: заряджання + освітлення
- Розмір: 168*82,5*61,9 мм (довжина*ширина*товщина)
- Колір чорний






Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 4500 мА |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Ліхтарик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1177 г |
| Висота | 82 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 82.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Да |
| Вхідна напруга | 5-12 |
| Вихідна напруга | 5-12 |
| Дизайн | LED світильник |
- Ціна: 1 999 ₴










