
Потужний повербанк 100W 2E Metal Power Bank 20000mAh 2xUSB/1xType-C PD3.0 & QC3.0 металевий корпус
- Немає в наявності
- Код: mb-73777
3 650 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Потужна портативна батарея в металевому корпусі 100W 2E Metal Powerbank 20000mAh 2xUSB/1xType-C Power Delivery 3.0 та Qualcomm QC3.0 Blue Steel
колір: Синій Металік
Завдяки повербанку від 2E ви швидко зарядите свій ноутбук чи телефон. Пристрій підтримує протокол швидкого заряджання Power Delivery потужністю 100 Вт , тому батарея MacBook буде повністю заряджена всього за 1.5-2 години. Блок живлення оснащений двома вихідними портами USB-A, а також вихідним/вхідним портом USB Type-C з потужністю 100 Ватт
Швидка зарядка
Повербанк марки 2E підтримує технологію швидкого заряджання та сумісний з такими пристроями, як, наприклад, Huawei або Apple, дозволяючи зарядити акумулятор на 50% всього за півгодини. Зарядка повербанка відбувається швидше, порівняно з іншими моделями, і займає всього 4 години через швидкий порт Type-C. З акумулятором ємністю 20000 мАг вам потрібно зарядити його лише один раз, і ви можете використовувати його для відновлення живлення ваших пристроїв до 3-5 разів, залежно від ємності батареї вашого смартфона.
Елегантний дизайн
Powerbank виконаний з металу, що надає йому елегантного вигляду і робить його стійким до пошкоджень. Світлодіодний дисплей інформує вас про заряд батареї.
Безпека
Літій-полімерний акумулятор забезпечує безпечне використання. Продукт захищає ваш пристрій від перезаряджання, розряджання, перевантаження по струму, перегріву тощо. Крім того, зовнішній акумулятор має сертифікати безпеки CE та FC. Крім того, продукт можна проносити на борт літаків усіх авіакомпаній.
Технічні характеристики
| Бренд | 2E |
|---|---|
| Модель | 2E-PB2501-STEEL |
| Місткість | 20000 мАг |
| Вхідний струм заряду: |
USB Type-C: DC 5В/2.4A, 9В/3A, 12В/3A, 15В/3A, 20В/5A, PD100Вт |
| Вихідний струм заряду: |
USB Type-C : 5В/2.4A, 9В/3A, 12В/3A, 15В/3A, 20В/5A, PD100Вт USB1/USB2: 5 В/4.5A, 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A, 22.5Вт Максимальна потужність: 100 Вт |
| Колір |
Синій металік |
| Матеріал |
Метал |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 519 г |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Довжина | 152 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | 2E |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Синій |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вихідний струм | 5000 мА |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кабель USB-A/Type-C — 1 шт. ⁇ Кабель Type-C/Type-C — 1 шт. ⁇ Інструкція ⁇ Повербанк 20000 мА·год — 1 шт. |
| Гарантія | 1 рік |
| Модель | 2E-PB2501-STEEL |
| Вхід Type-C | DC 5В/2.4A, 9В/3A, 12В/3A, 15В/3A, 20В/5A, PD100Вт |
| Виходи USB1/USB2 | 5В/4.5A, 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A, 22.5Вт |
| Вихід Type-C | 5В/2.4A, 9В/3A, 12В/3A, 15В/3A, 20В/5A, PD100Вт |
- Ціна: 3 650 ₴










