
Повербанк 30000 мАч Baseus Mini JA Fast Charge Power Bank 3A 30000mAh White (PPJAN-C02)
- Немає в наявності
- Код: mb-73773
2 999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Повербанк 30000 мАч Baseus Mini JA Fast Charge Power Bank 3A 30000mAh
Білий (PPJAN-C02)
Комплектація:
- Повербанк Baseus Mini JA Fast Charge Power Bank 30000mAh;
- Документація;
- Упаковка.
Baseus Mini JA Fast charge 3A
Максимальна ефективність та стиль
Power bank Baseus Mini JA Fast charge 3A 30000 мАг – це сучасна ємна модель зовнішнього акумулятора, яка ефективно заряджає одночасно три пристрої. Міцний корпус із пластику, світловий індикатор заряду зовнішнього акумулятора робить цю модель зручною та надійною у використанні. Стильний дизайн, функціональність гармонійно поєднується з великою ємністю 30000 мАг. Заряджайте будь-які девайси, включаючи ноутбуки, скрізь за допомогою швидкого заряджання від відомого високою якістю виробника.


Підходить для будь-якого девайсу
На бічній грані Power bank Baseus Mini JA Fast charge 3A 30000 мАч розташовуються 5 роз'ємів, 3 з яких виходять. Це 2 порти USB-A та USB-C (Type-C). Як вход можна використовувати також 3 роз'єми Lightning, microUSB, USB-C (Type-C). Таким чином, виробник передбачив усі поширені порти для підключення. Двонаправлена швидка зарядка, 3-портовий вхід і вихід, а також одночасна зарядка 3 пристроїв - безперечні плюси даної моделі.
Потужний Power Bank
Зовнішній акумулятор Baseus має високу ємність літій-полімерної акумуляторної батареї 30000 мАг і загальною потужністю до 15 Вт. Безпечна та правильна зарядка гарантується за рахунок використання сучасних технологій. Пристрій безпечно поповнюється енергією з необхідними параметрами струму та напруги. На входах максимальна напруга становить 5 В та сила струму 2.1 А. На виході Type-C відповідно 5 В та 3 А. Порти USB дають напругу 5 В та струм 1/2.4 А для заряджання будь-яких пристроїв.


Ергономічність та стильний зовнішній вигляд
Стильний ефективний гаджет для заряджання смартфонів, планшетів, ноутбуків тощо відрізняється елегантним сучасним дизайном у стилі хай-тек. Витончені лінії поєднуються з міцністю та надійністю конструкції. Корпус виконаний у мінімалістському дизайні з округлими кутами та плавними лініями граней. Для виготовлення гаджета використовувався полікарбонат та ABS-пластик, стійкий до деформації та пошкоджень. Компактні розміри дозволяють легко брати з собою. А індикація заряду контролюватиме роботу Power bank.
Інтелектуальний режим заряджання
Даний акумулятор має безліч переваг, серед яких необхідно відзначити розумну систему автоматичного налаштування. Як тільки ви підключаєте пристрій для заряджання, зовнішній акумулятор автоматично розпізнає його та підбирає оптимальні значення сили струму та напруги. Це дозволяє максимально убезпечити девайс та наблизити зарядку до параметрів на оригінальному зарядному пристрої. Крім того, процес поповнення енергії за рахунок швидкої зарядки буде найкоротшим.


Безпека та швидкість заряджання
Power bank Baseus Mini JA Fast charge 3A 30000 мАч має 8 рівні захисту. Гаджет не боїться перегріву, перезаряду, короткого замикання, розрядки, перевантаження струмом, перенапруги та електромагнітних перешкод. За допомогою 4 світлодіодів визначається рівень заряду пристрою. Захищений від впливу високих та низьких температур. Підтримка швидкої зарядки дозволяє суттєво збільшити швидкість передачі енергії, як і потужність 15 Вт.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 420 г |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Довжина | 158 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Baseus |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
- Ціна: 2 999 ₴











