
Повербанк 20000 mAh з дисплеїм BOROFONE BJ17A Mike Power Bank LED цифровий дисплей Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73762
899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк 20000 mAh з дисплеєм BOROFONE BJ17A Mike PowerBank LED цифровий дисплей Black
колір: Чорний
BOROFONE BJ17A Mike, портативний акумулятор 20000mAh, Micro-USB/USB-C 5V/2A вхід, два USB 5V/2.1A виходи, LED цифровий дисплей
1. Місткість: 20000мАч, 74Wh. Номінальна ємність: 11800mAh.
2. Вхід: Micro-USB/USB-C – 5V/2A.
3. Вихід: USB 1/2 – 5V/2.1A. Загальний вихід – 5V/2.1A.
4. Дисплей: LED цифровий дисплей.
5. Матеріал: ABS + PC вогнетривкий корпус + літій-полімерна батарея.
6. Розміри: 145 * 68 * 28мм. Вага: 390г
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 390 г |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Borofone |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Основні | |
| Дисплей | Цифровий LED дисплей |
- Ціна: 899 ₴










