
Потужний повербанк 30000mAh с кабелем Type-C 100W USAMS PB59 65W US-CD165 2xUSB+1xType-C QC3.0/PD3.0
- Немає в наявності
- Код: mb-73610_1
4 999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Потужна батарея зі швидкою зарядкою на 65W 5A USAMS PB59 SuperMac US-CD165 30000mAh 2xUSB+1xType-C QC3.0/PD3.0 + кабель Type-C 100W Black
колір: Чорний
Павербанк USAMS US-CD165 виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву + АБС пластику. Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі його зручно носити із собою в сумці чи рюкзаку. Аксесуар має 3 вихідні порти 2 з яких стандартних типу USB-A, третій з роз'ємом Type-C - через нього можна заряджати сам повербанк, а також заряджати від нього.
Для кожного мобільного апарата, що підключається, пристрій автоматично визначає оптимальні вихідні параметри, які необхідні для швидкої і ефективної зарядки. Через порт USB фіолетового кольору здійснюється зарядка за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються в 4 рази швидше, ніж за звичайної зарядки, і на 27% швидше, ніж при зарядці Quick Charge 2.0. Також powerbank підтримує стандарт заряджання Power Delivery (PD) для надшвидкої зарядки. Цифровий індикатор залишку ємності power bank дасть вам зрозуміти коли час ставити його на підзарядку.
Завдяки виходу з роз'ємом Type-C ви можете підзарядити MacBook або інший ноутбук. І за рахунок величезної ємності – 30000 мАг дозволить зарядити пристрої кілька разів, при цьому максимальна потужність 65W!
особливості:
- Місткість 30000mAh
- Одночасне заряджання трьох пристроїв
- Висока потужність, швидка зарядка для ноутбука/планшета/телефону.
- Підтримка швидкого заряджання: порт Type-C: PD + dual USB-A: QC3.0, підтримка 3 виходів для швидкого заряджання.
Гаджет має інтелектуальну систему управління, яка підбирає напругу, яка відповідає конкретному устаткуванню. Ваші мобільні пристрої будуть отримувати стільки електроенергії, скільки їм потрібно, відновлюючи втрачену потужність з оптимальною швидкістю.
Power bank має міцний корпус – виготовлений з високоякісних матеріалів та стійкий до подряпин.
Power bank стане чудовим рішенням для заряджання ваших пристроїв за відсутності розеток. Ємності 30000 мАч вистачить для повної зарядки декількох пристроїв.
Характеристики:
- Марка: USAMS
- Модель: US-CD165
- Ім'я: PB59 Dual QC3.0 + PD 65 Вт для швидкого заряджання Зовнішній акумулятор
- Матеріал: Алюмінієвий сплав + АБС пластик
- Маса: Близько 610 г
- Розмір: 30*30*126.8mm
- Місткість: 30000mAh
- Номінальна потужність: 18000mAh
- Номінальна енергетична цінність ват-годинник: 111Wh
- Потужність: 65 Вт (макс.)
- Вхід типу Type-C: 5В/3А 9В/3А 12В/3А 15В/3А 20В/2.25А (45 Вт макс.)
- Вихід типу Type-C: 5В/3А 9В/3А 12В/3А 15В/3А 20В/3,25А (65 Вт макс.)
- USB 1 вихід: 5В/3А 9В/2А 12В/1,5А (18Вт макс.)
- Вихід USB 2: 4,5В/5А 5В/4,5А 5В/3А 9В/2А 12В/1,5А (22,5Вт макс.)
- Час зарядки (введення): Близько 3 годин (45 Вт)
- Сумісність: Для цифрових пристроїв
100-ватний кабель у комплекті:
- Модель: US-SJ459
- Ім'я: U43 Type-C - Type-C Кабель для швидкого заряджання та передачі даних PD 100 Вт
- Матеріал: TPE
- Кабель Довжина: 1.2m
- Потужність: 100 Вт (макс.)
- Швидкість передачі: 480Mbps
- Сумісність: Для пристроїв із портом Type-C
У комплект поставки входять:
- 1X USAMS US-CD165 Зовнішній акумулятор
- 1X кабель передачі даних














| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 5000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 610 г |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 164 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 4 999 ₴










