
Повербанк з ліхтарем BOROFONE BJ18A Coolmy 30000 mAh Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73621
1 399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк со светильником BOROFONE BJ18A Coolmy 30000 mAh Blackцвет: Черный
BOROFONE BJ18A Coolmy, портативный аккумулятор 30000mAh, Micro-USB / USB-C 5V / 2A вход, два USB 5V / 2A выхода, LED цифровой дисплей
1. Емкость: 30000mAh, 111Wh. Номинальная емкость: 17700mAh.
2. Вход: Micro-USB / USB-C – 5V / 2A.
3. Выход: USB 1 / 2 – 5V / 2A. Общий выход – 5V / 2A.
4. Дисплей: LED цифровой дисплей уровня заряда батареи. С функцией настольной лампы.
5. Материал: ABS + PC огнеупорный корпус + литий-полимерная батарея.
6. Размеры: 148*68*40мм. Вес: 617г.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Ліхтарик, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 617 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | LED світильник |
| Тип зарядки (вихідний струм) | Стандартна 2.0А |
- Ціна: 1 399 ₴










