
Повербанк з бездротовою зарядкою HOCO J50 Surf Wireless charging 10000mAh Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73597
999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк із бездротовою зарядкою HOCO J50 Surf Wireless charging 10000mAh Black
колір: Чорний
J50 Surf портативний акумулятор 10000mAh один USB вихід 2A, з бездротовою зарядкою 5W, з LED індикатором
1. Місткість батареї: 10000mAh, 37Wh. Номінальна ємність: 5900mAh (5V TYP 2A).
2. Вхід: Micro-USB/Type-C: 5V/2A макс, Lightning: 5V/1.5A.
3. Вихід: USB DC5V/2A, бездротова зарядка: 5W. Загальний вихід: 5V/2A.
4. Розмір: 139*69*20мм. Вага: 246г.
5. ABS + PC вогнетривкий. Полімер літієва батарея A+.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 246 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 139 мм |
| Ширина | 69 мм |
- Ціна: 999 ₴











