
Повербанк з швидкою зарядкою 22.5W HOCO J80A Premium 20000 мАч 2 USB + Type-C QC3.0 PD3.0 Power Bank Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73564
1 399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна батарея Hoco. J80A 20000 мАг 2 USB + Type-C QC3.0 PD3.0 Power Bank Black
колір чорний
- Марка HOCO
- Модель J80A
- Місткість
- 20000 мАг 74 Втч Номінальна ємність: 11800 мАг
- Інтерфейс
- Мікро-USB, ТИП-C
- Вхід
- Мікро: 18 Вт; Тип-C: 18 Вт
- Вихід
- USB 1/2: 22,5 Вт; Тип-C: PD 20 Вт
- Загальний випуск: 5V/3A
- Протоколи підтримки
- PD, QC, для FCP/SCP, AFC і т.д.
- Відображати
- Світлодіодний індикатор показує потужність
- Матеріал
- Вогнестійкий корпус з АБС+ПК
- Розмір
- 149*70*28mm
- Маса
- 447g
- У комплект постачання входять
- 1* Power Bank
- 1* зарядний кабель
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 447 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 149 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 399 ₴











