
Повербанк 20000 mAh з дисплеєм HOCO J52A New joy Power Bank 2xUSB 5V/2A Black
- Немає в наявності
- Код: mb-73565
1 199 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк 20000 mAh з дисплеєм HOCO J52A New joy PowerBank 2xUSB 5V/2A Black
колір: Чорний
J52A New joy портативний акумулятор 20000mAh, два виходи USB 2A вогнестійкі матеріали, LED індикатор
1. Місткість: 20000mAh, 74Wh. Номінальна ємність: 11800mAh.
2. Вхід: Micro-USB 5V/2A макс.
3. Вихід: USB 1/2 5V/2A. Загальний вихід: 5V/2A макс.
4. LED індикатор заряду (активація кнопкою).
5. Матеріал: полімер-літієва батарея класу A+, ABS+PC вогнетривка.
6. Розмір: 140*68*29мм. Вага: 393г.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 393 г |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 1 199 ₴










