
Повербанк з інтегрованим кабелем Type-C 10000mAh 15W 3A BASEUS Qpow Digital Display QC Power Bank Black PPQD-A01
- Немає в наявності
- Код: mb-73509
1 199 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Повербанк з інтегрованим кабелем Type-C 10000mAh 15W 3A BASEUS Qpow Digital Display QC PowerBank Black (PPQD-A01) колір: Чорний
Baseus 10000mAh 15W QC Display
Стильний, потужний, портативний
Компактний, легкий зовнішній блок АКБ Baseus 10000mAh 15W Quick Charge Display із універсальними входами дозволить одночасно підзарядити одразу кілька пристроїв. Стильний аксесуар стане незамінним супутником людей, які часто перебувають у дорозі та не завжди мають можливість заряджати гаджет від мережі. Виріб з міцного матеріалу виглядає стильно і сучасно.


Рівномірний потік
Енергоємний акумулятор об'ємом 10000 мАг дозволяє без проблем підтримувати заряд батареї відразу двох зовнішніх пристроїв протягом усього робочого дня. Власна потужна літій-полімерна батарея з низьким рівнем поглинання струму на самозаряджання забезпечує робочий стан пристрою протягом цілого місяця. Повноцінно зарядивши Power Bank протягом наступних чотирьох тижнів можна сміливо вирушати в дорогу, повербанк виручить у складній ситуації.
Точна індикація
Широкоформатний дзеркальний цифровий дисплей з яскравим світлодіодним підсвічуванням показує індикацію статусу. Інтерфейс системи простий і зрозумілий кожному за члена сім'ї. LED-дисплей відображає заряд, що залишився у процентному співвідношенні, що дає можливість не пропустити момент, коли сам Power Bank вимагатиме підзарядки. Такий підхід дозволяє розраховувати свої можливості та спокійно відпочивати, не переживаючи за автономність своїх пристроїв.


Корисний атрибут
Універсальний вбудований кабель Type-C дозволяє обходитися без інших проводів, що позбавляє незручності в процесі користування. Максимальний струм до 3 А з вихідною потужністю до 15 Вт оперативно відновить акумулятор. Підтримка протоколів швидкої зарядки забезпечує можливість всього за кілька хвилин поповнити заряд, щоб здійснити кілька важливих дзвінків, що буває вкрай необхідно в особливих ситуаціях.
Варіанти на вибір
АКБ Baseus 10000mAh 15W QC Display сумісний із усіма сучасними смартфонами. При цьому забезпечено багаторівневий апаратний захист системи. Інтелектуальна програма на основі покращеного чіпа оптимізує роботу АБК і розподіляє напругу в діапазоні від 5 до 9 В, відповідно до запитів батареї смартфонів. Чотири сучасні інтерфейси на вихід, пара USB, Type-C і вбудований кабель Type-C, забезпечують максимальну універсальність моделі.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 15W |
| Дизайн | Преміум |
| Роз'єми | 2xUSB|1xType-C|1xApple Lightning |
| Технічні характеристики | |
| Додаткові характеристики | захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву, індикатор заряду |
- Ціна: 1 199 ₴











