
40 000 мАч Hoco J65A General Power Bank 40 000 mAh LED Display White
- Немає в наявності
- Код: mb-73413
1 999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
40 000 мАч Hoco J65A General Power Bank 40 000 mAh LED Display White
колір: Білий
Високоякісний зовнішній акумулятор Hoo J65A 40 000 mAh - це новинка для всіх мобільних пристроїв, призначена для тривалого автономного використання в подорожі, в поході, в поїздці, на даче і т.д. Цей оригінальний Power Bank, як і інші, підходить для зарядки величезної кількості гаджетів, але має істотну перевагу - неймовірно високу місткість у 40 000 міліампер годин. Величина LED дисплею проінформує вас про залишок заряду у відсотках.
Для зручності передбачено чотири виходи USB, які можна використовувати як порізно, так і одночасно, щоб економити час. Hoo J65A можна встановити за допомогою портів Micro-USB, Lightning і Type-C, що дуже зручно для власників пристроїв будь-якої компанії. Додаткові переваги цієї моделі є вбудований подвійний світлодіодний ліхтар.
Портативний заряд Hoo J65A General має досить компактні розміри і відбиває реальну місткість ваги, пристрій зручно для його перевезення в сумці або рюкзаку. Поверхня зовнішнього акумулятора має приємну антишвидкісну текстуру. Портативне ЗУ Hoco - це незамінний помічник під час довгих подорожей, з потужним акумулятором, який може заряджати до чотирьох пристроїв одночасно і виконувати функцію ліхтаря.
Особливості:
- У корпус вбудовано яскравий LED ліхтар (натисніть і тримайте кнопку живлення протягом 3 секунд, щоб увімкнути настільну лампу, натисніть 2 рази, щоб її вимкнути)
- У пристрій встановлено надзвичайно потужна батарея, тобто 40 000 mAh. Цей полімерний акумулятор належить до класу A+ і є високоефективним, його потужність становить 111Wh
- Огнестійкий полікарбонат + міцний ABS-пластик, з якого виготовлено зарядний пристрій, надає масивному корпусу зарядки ударостійкість і стійкість до механічних пошкоджень
- Чотири виходи USB для одночасного заряду декількох пристроїв
- Вбудований LED дисплей показує відсоткову ємкість заряду і робочий стан (активна кнопка)
- Качольна збірка, електроніка і матеріали корпусу
- Стильний дизайн, приємно текстурована поверхня
- Універсально сумісний з більшістю цифрових пристроїв: iPhone (Apple), Huawei, Xiaomi, Samsung, Honor
- Захист від короткого замикання, надмірного розряду, стрибка напруги і перезаряду
- Перезарядка понад 1000 циклів
Характерики Power Bank зовнішнього акумулятора на 40 000 мАч, Hoco J65A
- Виробник: Hoco
- Модель: J65A General (Authentic 4 Ports Output Dual LED Digital Inteligent Balance Ultra Large Battery Capacity Mobile Power Bank 40000mAh Premium Product Portable Compatible with Smartphones and 99% Tablet PC)
- Місткість акумулятора: 40 000 mAh, 3.7 V, 37Wh
- Вхідний інтерфейс: Lightning / USB Type-C / micro USB
- Вхід: Micro-USB: 5V-2A макс; Type-C: 5V-2.4A макс, (10 Вт), Lightning (Apple)
- Кол-во USB виводу: 4
- Максимальна потужність на виході 1, 2, 3, 4: DC5V / 2A (3A макс)
- Елемент живлення: Акумулятор Li-Pol
- Час заряду акумулятора: від 20 г (5V, 2A)
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Кольори: чорний, білий
- Розміри: 165 x 81 x 40 мм
- Вага: 780
- Сертифікація: CE, ROHS, FCC, країна виробництва Китай
Комплектація Power Bank зовнішнього акумулятора на 40 000 мАч, Hoco J65A
- Power Bank з цифровим дисплеїм Ho J65A 40 000 mAh - 1шт
- Упаковка/Інструкція - 1шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Ліхтарик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 780 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | LED світильник |
| Тип зарядки (вихідний струм) | Стандартна 2.0А |
- Ціна: 1 999 ₴











