
Повербанк з бездротовою зарядкою для iPhone 12/13 hoco. J76 Boby Li-Pol 10000mAh QC3.0 ❑ PD15W з дислеєм
- Немає в наявності
- Код: mb-72892
1 399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк з бездротовою магнітною зарядкою для iPhone 12/13 hoco. J76 Boby Li-Pol 10000mAh QC3.0 ❑ PD15W з цифровим дисплеїм White
колір: Білий
J76 Bobby, портативний акумулятор з магнітним бездротовим зарядом, 10000mAh, вхід Micro-USB / Type-C 18W, вихід USB 22.5W і Type-C PD 20W, бездротовий вихід 5W / 7.5W / 10W / 15W, LED цифрових диплів
1. Емкість батареї: 10 000mAh, 37Wh. Алемінальна ємкість: 5800mAh.
2. Вхід: Micro-USB QC18W, Type-C PD18W.
3. Вихід: USB 22.5W, Type-C PD20W, вихід бездротового заряду 5W / 7.5W / 10W / 15W ("MgSfOS безпровідного виходу 7.5W). Загальний вихід: 5V / 3A.
4. Підтримка для PD20W, для QC3.0, для FCP / SCP, для AFC, для VOOC, для DASH та інших протоколів швидкої зарядки.
5. Дисплей: LED дисплів.
6. Матеріал: ABS + PC вогнегасник + литій-полімерна батарея.
7. Розмір: 145*69*20ммм. Вага: 240г.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | Стандартний |
| Роз'єми | 1xUSB+Type-C+MicroUSB |
| Тип зарядки (вихідний струм) | Технологія швидкої зарядки 2.0 (2-3A)+Qi беспровод, Технологія швидкої зарядки 2.0 (2-3А) |
- Ціна: 1 399 ₴











