
Повербанк із швидкою зарядкою 20000mAh 22.5W 5A BASEUS Qpow Digital Display Quick Charging Power Bank White
- Немає в наявності
- Код: mb-73320
1 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк із швидкою зарядкою BASEUS Qpow Digital Display Quick Charging Power Bank 20000mAh 22.5W 5A із вбудованим кабелем Type-C Колір: Білий
Увага! Вбудований кабель USB Type-C
Кабель для заряджання самого повербанка не входить до комплекту поставки. Вибрати та купити кабель можете за посиланням
Ємність 20000 мАг | Порт заряджання USB Type-A x 1, USB Type-C x 1, Вихід кабелю Type-C x 1 | Загальна потужність 5В/3А Підтримка швидкого заряджання | LED дисплей Розміри 74.6х123х32.8 мм | Вага 360 г Білий
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Висота | 32.8 мм |
| Довжина | 123 мм |
| Ширина | 74.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Швидка зарядка | Qualcomm Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Додаткові характеристики | захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву, індикатор заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 22,5 W |
| Дизайн | Преміум |
| Роз'єми | 1хUSB+Type-C |
- Ціна: 1 999 ₴
























