
Повербанк із швидкою зарядкою 22.5W USAMS with Digital Display Fast Charge US-CD161 PB58 10000mAh
- Немає в наявності
- Код: mb-73321
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк із швидкою зарядкою USAMS with Digital Display Fast Charge US-CD161 PB58 10000mAh QC3.0/PD3.0 Black
УМБ зарядний Power Bank USAMS US-CD161 PB58 - це компактний портативний зарядний пристрій ємністю 10000 мАч створений за найпередовішими технологіями.
Power Bank виготовлений із якісних, вогнестійких матеріалів. На корпусі розташований світлодіодний цифровий екран, який показує рівень залишкової енергії.
Пристрій має 2 вхідні роз'єми micro USB і Type-C. Для зарядки мобільних пристроїв передбачено 2 USB та 1 Type-C виходи. Всі три порти мають швидку зарядку, підтримують PD/QC/SCP/FCP/AFC/PPS та інші протоколи. Сумісний з більшістю мобільних телефонів та планшетів на ринку, таких як iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi і т.д.
Характеристики:
- Вид: повербанк;
- Призначення: для ноутбуків, для телефонів, для планшетів;
- Місткість батареї: 10000 мАг;
- Вхід: micro USB, Тype-C;
- Вихід: USB 1/2 QC 3.0, Тype-C PD;
- Підтримка протоколів заряджання: PD / QC / SCP / FCP / AFC / PPS та інші протоколи;
- Індикація: дисплей;
- Дисплей: світлодіодний цифровий;
- Матеріал: ABS+PC;
- Акумулятори: літій-полімерний;
- Розмір: 144х68.4х16.6 мм;
- Вага: 225 г;
- Колір чорний.
Комплектація:
- Пристрій Power Bank;
- Кабель USB.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 225 г |
| Висота | 16.6 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 68.4 мм |
- Ціна: 799 ₴










