
Уцінка Повербанк 10000 mAh BOROFONE BJ10 Golden Armor Metal Black | вітринний зразок
- Немає в наявності
- Код: mb-73289
999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка! Причина уцінки: вітринний зразок, додаткові фотографії за запитом!
Повербанк 10000 mAh BOROFONE BJ10 Golden Armor Metal Black
BOROFONE BJ10 Golden Armor, портативний акумулятор 10000mAh, вхід USB-C/Micro-USB та подвійний USB 2A вихід, з LED цифровим дисплеєм
1. Місткість: 10000mAh, 37Wh. Номінальна ємність: 5900mAh.
2. Вхід: USB-C/Micro-USB – 5V/2A.
3. Вихід: загальний вихід – 5V/2A, один порт – 5V/2A.
4. Дисплей: цифровий LED-дисплей рівня заряду.
5. Матеріал виготовлення: корпус із алюмінієвого сплаву + літій-полімерний акумулятор.
6. Розміри: 140 * 68 * 16 мм. Вага: 253 г.
7. Без зарядного кабелю.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 253 г |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 999 ₴











