
Повербанк із бездротовою зарядкою Baseus Mini S Bracket Wireless Charge 10000mAh 18W Black (PPXFF10W-01)
- Немає в наявності
- Код: mb-73263
1 399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк із бездротовою зарядкою Baseus Mini S Bracket Wireless Charge 10000mAh 18W Black (PPXFF10W-01)
У зовнішньому акумуляторі Wireless Charger Baseus Mini S 10000mAh є інтерфейси підключення USB-Type C і USB-A, а дисплей з індикацією рівня заряду завжди сповіщатиме вас про статус заряду аксесуара. Заявлена ємність пристрою налічує 10000 мАг, що дозволить зарядити ваші девайси неодноразово. Застосовані технології гарантують захист як акумулятора, так і смартфона від перегріву, перенапруги та інших явищ.
особливості:
- Висувна ніжка для фіксації смартфона
- Компактні розміри
- Ємність 10000 мАг
- Підтримка протоколів швидкісної зарядки QC та PD
- Інтегрована подставка
- Безпровідна зарядка

Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 218 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 61 мм |
- Ціна: 1 399 ₴











