
Повербанк зі світильником Hoco J62 Jove Power Bank 30000 mAh | Повербанк 30000 мА·год з настільною лампою
- Немає в наявності
- Код: mb-71493
1 499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повербанк зі світильником Hoco J62 Jove Power Bank 30000 mAh
Повербанк 30000 мА·год із настільною лампою
1. Ємність: 30000mAh. Номінальна ємність: 17700mAh.
2. Вхід: Micro-USB/Type-C — 5V/2A макс.
3. Вихід: USB 1 / 2 / 3: DC5V / 2A макс. Загальний вихід: DC5V / 2A макс.
4. Матеріал виготовлення: ABS + PC вогнестійкий матеріал.
5. Енергоефективна A + полімерна літієва батарея.
6. Розміри: 168 * 83 * 33 мм. Вага: 710 г.
7. Вихід 3 USB-порти, білий LED-індикатор показує рівень заряду (активація кнопкою), натисніть і утримуйте кнопку живлення впродовж 3 секунд, щоб увімкнути настільну лампу, натисніть двічі, щоб вимкнути настільну лампу.

Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Ліхтарик, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 710 г |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн | LED світильник |
| Тип зарядки (вихідний струм) | Стандартна 2.0А |
- Ціна: 1 499 ₴









