
Повербанк із швидкисною зарядкою 20000 mAh Baseus Amblight Digital Display PD3.0+QC3.0 18W (PPALL-LG01)
- Немає в наявності
- Код: mb-73216
1 799 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Повербанк із швидкою зарядкою 20000 mAh Baseus Amblight Digital Display PD3.0+QC3.0 18W
(PPALL-LG01)
Baseus Amblight Digital Display PD3.0+QC3.0
Power bank Baseus Amblight Digital Display PD3.0+QC3.0 18 Вт 20000 мАг – це сучасна високоємна модель зовнішнього акумулятора, що гарантує якісну зарядку відразу кількох пристроїв одночасно. Унікальний дизайн та футуристичний інформаційний дисплей відмінно поєднується з широкою функціональністю та універсальністю використання. Швидка зарядка, безліч портів, компактні розміри та висока якість виконання – переваги зовнішнього акумулятора Baseus.


Відразу 5 портів
На бічній грані універсальної моделі Power bank Baseus Amblight Digital Display PD3.0+QC3.0 18 Вт 20000 мАч розташовуються 5 портів із різними інтерфейсами. Три з них ви легко зможете використовувати для підзарядки гаджетів та аксесуарів – це 2 порти USB-A та USB-C (Type-C). Порт з інтерфейсом USB-C (Type-C) є двостороннім, тому з його допомогою ви зможете заряджати електронні пристрої або заповнити енергію зовнішнього акумулятора. Також зовнішній акумулятор заряджається через входи micro-USB та Lightning.
Потужний та функціональний
Зовнішній акумулятор Baseus оснащений літій-полімерною акумуляторною батареєю ємністю 20000 мАг та забезпечує загальну потужність швидкої зарядки 18 Вт. Ефективно заряджайте з Baseus Amblight відразу кілька пристроїв завдяки підтримці технології швидкого заряджання Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0. Екстрена зарядка MacBook через порт Type-C з PD 3.0 з потужністю 18 Вт пройде максимально швидко. Пристрій безпечно поповнюється енергією з необхідними параметрами струму та напруги.


Ергономічність та футуристичний дисплей
Стильний ефективний гаджет для заряджання смартфонів, планшетів, ноутбуків тощо відрізняється від елегантного сучасного дизайну в стилі хай-тек. Витончені лінії поєднуються з міцністю та надійністю гаджета. Компактні розміри, зручна конструкція, ідеально доповнюється стильним незвичайним інформаційним дисплеєм, який дозволяє стежити за роботою зовнішнього акумулятора. Значення заряду та потужності можна переглянути, використовуючи кнопку, розташовану на бічній грані.
Інтелектуальний режим заряджання
Цей акумулятор має безліч переваг, серед яких необхідно відзначити розумну систему автоматичного налаштування необхідних параметрів. Як тільки ви підключаєте пристрій для заряджання, зовнішній акумулятор автоматично розпізнає його та підбирає оптимальні значення сили струму та напруги. Це дозволяє максимально убезпечити девайс та наблизити зарядку до параметрів на оригінальному зарядному пристрої.


Через 7 годин знову готовий до роботи
Зовнішній акумулятор Baseus Amblight повністю заповнює свій заряд протягом 7 годин при використанні адаптера для заряджання, який підтримує протокол швидкого заряджання Quick Charge 3.0 до 18 Вт. Заповнити енергію зовнішній акумулятор зможе за ніч, що дуже зручно для повсякденного використання. Безпечний, міцний та надійний аксесуар виготовлений із високоякісних матеріалів, стійких до дії високих та низьких температур, пошкоджень, деформації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 340 г |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Технічні характеристики | |
| Швидка зарядка | Qualcomm Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Додаткові характеристики | захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву, індикатор заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 18W |
| Дизайн | Стандартний |
- Ціна: 1 799 ₴











