
Повербанк 20000 mAh з дисплеїм HOCO J85 Wellspring Power Bank LED цифрових дисплеїв
- Немає в наявності
- Код: mb-73204
1 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
J85 Wellspring, портативний акумулятор, 20 000mAh, вхід Micro-USB / Type-C
два виходу USB 2A, LED цифровий дисплей
1. Емкость: 20000mAh, 74Wh. Номінальна ємкість: 11800mAh.
2. Вхід: Micro-USB / Type-C - 5V / 2A.
3. Вихід: USB 1 / 2 — 5V / 2. Загальний вихід: 5V / 2A.
4. Дисплей: LED цифровий дисплей.
5. Матеріал: ABS + Вогнетривкий PC + литій-полімерна батарея.
6. Розмір: 138*70*28м. Вага: 418г.

Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 418 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 999 ₴







