
Повербанк 10000 мА·год Reinston Power Bank 10000 mAh EPB025 Чорний
- Немає в наявності
- Код: mb-73196
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна універсальна батарея Reinston Power Bank 10000 mAh EPB025 Чорний
Зовнішній акумулятор Reinston Power Bank EPB025 Black — це портативна батарея, яка допоможе зарядити ваш смартфон або планшет, якщо ви опинитеся далеко від розетки. Завдяки компактному розміру її зручно брати із собою в поїздки та використовувати за потреби.
Характеристики:
Тип: Повербанк
Ємність батареї: 10000 мА·год
Заряджається від: USB
Вихідні інтерфейси: USB Type A
Тип батареї: Літій-полімерні (Li-pol)
Індикація: З індикатором рівня заряду
Одночасно заряджуваних пристроїв: 4
Кількість USB-виходів: 4
Розміри: 150 х 70 х 20
Комплектація: Павербенк, кабель
Максимальна вихідна потужність, Вт: 18
Вхідний струм: 2A
Вхідна напруга: 5В
Колір: Чорний
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 20W |
| Дизайн | Стандартний |
| Тип | Універсальна |
- Ціна: 799 ₴









