
Повербанк Xiaomi Mi 3 Ultra Compact 22.5W 10000mAh Black (BHR4412GL)
- Немає в наявності
- Код: mb-72750
1 199 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Завжди готовий
Стильно оформлена портативна батарея Xiaomi Mi 3 Ultra Compact поєднала в собі головні риси для такої техніки: малогабаритний корпус, захищену конструкцію, оптимальний набір слотів, опцію швидкого заряджання. Вага моделі становить лише 200 г, водночас запасу 10 000 мА·год вистачить для відновлення енерговтрати кількох ґаджетів відразу. Чипсет захищає як сам пристрій, так і під'єднані до нього девайси.


Роз'єми та інтерфейси
Акумулятор обладнаний двома портами USB-A й одним USB-C. Ви зможете одночасно зарядити три пристрої, водночас заощадивши час. Як вхідні порти можна використовувати USB-C або Micro-USB, щоб відновити запаси енергії самого паувербанка. Повна сумісність із телефонами, планшетами та ноутбуками гарантована.
Запас енергії
Перед вами зовнішній акумулятор Xiaomi Mi 3 Ultra Compact, що має об'єм 10 000 мА·год. Такого запасу вистачить для енерговідновлення iPhone SE2 тричі. Висока якість літієво-полімерних складників разом із розумними чипсетами забезпечує грамотну витрату енергії без втрат, спрямовуючи її виключно в потрібне річище.

Компактний паувербанк
На окрему увагу заслуговує зовнішня оболонка. Портативний акумулятор зроблений як блок з обтічними гранями та фактурною поверхнею з орнаментом. Завдяки такому малюнку забезпечується захист від подряпин, а сам блок не ковзає поверхнею. Займає мінімум місця, а за потреби його можна помістити навіть у кишеню. З вами завжди буде резервне джерело енергії.
Швидке заряджання
Підтримка швидкого заряджання через кабель Type-C Lightning дасть змогу не витрачати час на очікування, а отримати швидкий результат: iPhone 11 заряджається удвічі швидше, ніж під час використання «рідної» зарядки Apple потужністю 5 Вт. Максимум потужності, яку дає зовнішній акумулятор Xiaomi Mi 3 Ultra Compact, становить 22.5 Вт.
Захищене з'єднання
Завдяки плати керування живленням пристрій забезпечує безпечну комунікацію паувербанка та техніки. Брак перегрівання, коротких замикань та інших різновидів перевантаження поєднується із захистом корпусу від механічних пошкоджень. В підсумку отримуємо якісну портативну батарею, яка підходить для будь-яких ґаджетів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Xiaomi |
| Додаткові функції | Індикатор рівня заряду |
| Комплектація | Зарядний пристрій, документація, гарантійний талон. |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір | 147 х 71 х 14 мм |
| Сумісність | Універсальний |
- Ціна: 1 199 ₴






