
Тонкий металевий повербанк hoco. J68 Resourceful Li-pol Power Bank 10000mAh з цифровим дисплеєм Red
- Немає в наявності
- Код: mb-72535
549 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hoco J68 Resourceful Li-pol PowerBank ультратонкий портативний акумулятор 10000mAh, вхід Micro-USB / Type-C один вихід USB 2A, цифровий дисплей LED Red
1. Ємність батареї: 10000mAh, 37Wh. Номінальна ємність: 5900mAh.
2. Вхід: Micro-USB/Type-C: 5V / 2A макс.
3. Вихід: USB: DC5V / 2A. Загальний вихід: 5V / 2A макс.
4. Цифровий LED дисплей показує рівень заряду (включення кнопкою).
5. Матеріал виготовлення: полімерна літієва батарея A+ з високою енергоефективністю + корпус з алюмінієвого сплаву.
6. Розміри: 135*66*15 мм, вага: 241 р.

Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк вперше, заряд
батареї, що відображається на екрані, може бути неточним. Після 1-2 разів повної зарядки та розрядки індикатор
відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування вимкнено електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 241 г |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 66 мм |
- Ціна: 549 ₴








